Při nákupu nad 800 Kč dárek zdarma. Při nákupu nad 1300 Kč dárek + doprava zdarma.

O mooi

Kdo pro vás tvoří všechny ty voňavé kousky? Katka a Vojta.

Naše láska k přírodním, jednoduchým až minimalistickým věcem nás inspirovala k vytvoření vlastních svíček a dalších voňavých produktů z těch nejlepších ingrediencí. Do vašeho interiéru vnesou útulnost a pohodu, zbaví stresu, uvolní a podpoří pocit klidu a odpočinku. Na Severu tomu říkají hygge.

Sami na sobě vidíme, jak je důležité umět vystoupit z každodenního rušného života, který nás obklopuje. A za pomoci svíček lze proměnit domov na příjemné útočiště škrtnutím sirky.

 

Proč sójový vosk?

Pro výrobu svíček používáme rostlinný sójový vosk. Je ekologičtější, čistší, zdravější. Má výrazně delší dobu hoření než tradiční parafínové svíčky na bázi ropy (které navíc při hoření do prostoru uvolňují karcinogenní látky).

 

Každý produkt, který odchází z našeho ateliéru, je ručně vyrobený, označený a pečlivě zabalený.

Nenajdete u nás ale jen svíčky. Náš sortiment se stále rozrůstá o nové voňavé kousky a pohodu si můžete navodit třeba i ve vaně pomocí koupelových solí.

 

V co věříme?

● Věříme, že budoucnost spočívá v udržitelném životě, proto vytváříme produkty na bázi rostlin.
● Věříme, že bychom se všichni měli starat o naši planetu, a proto balíme pouze do recyklovatelných obalů.
● Věříme, že méně je více – proto jsme vytvořili jednoduchý a čistý design, který vkusně doplní jakýkoliv prostor.
● Věříme, že každý bychom měli občas zpomalit a esenciální oleje v našich výrobcích jsou správným společníkem pro odpočinek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení